Büszkeségeink

A 2020/2021. tanév első félévében a legjobb tanulmányi eredményt elérő tanulóink, a kitűnők és a jelesek. Gratulálunk, és további sikeres munkát kívánunk nekik!

Osztály Kitűnők Jelesek
1.a Czibolya Zselyke
Rácz Armand
Toldi Miklós
1.b Csókási Gréta
Gasztonyi Zselyke
Zoboki Noel
Binon Amelie
Kis-Szabó Viktor
Müller Lili
Novikov Gergő
Szabó Áron
2.a - Varga Martin
Csönge Jázmin
2.b Herédi Szabó Csaba
Péntek Lia
Sisák Nóra Linett
Urbán Benett
Hajagos-Tóth Janka
Vadkerti Tóth Jázmin
3 Borbély Eszter
Nagy Eliza
Csontos Csenge
4.a Seres Rozita
Szabó Réka
Takács Hanna
-
4.b Tamási Emma Forczek Zoé
Pakó Csenge
Szilágyi Lili
5 Nagy Nikolett
Rabi Petra
Toldi Níla
Német Hanna
Czifrik Réka
Hunyadi Maja
Tóth Nelli
Papp Erika
6 Szabó Máté
Széll Melinda
Tóth Boglárka
Kanász Gergely
Lázár Izabella
Nagy Zsófia
Réczi Csanád
Tisóczki János
7 Kis Viktória Kiss Anna
Lőrincz József Marcell
8.a Gróf Kata -
8.b Toldi Rebeka Dobi Krisztina
Hajagos-Tóth Blanka

A 2019/2020. tanévben a legjobb tanulmányi eredményt elérő tanulóink, a kitűnők és a jelesek. Gratulálunk, és további sikeres munkát kívánunk nekik!

OSZTÁLY:

KITŰNŐ TANULÓK:

JELES TANULÓK:

1.a

Csönge Jázmin

Varga Martin

Fekete Boglárka

Kovács Veronika

Papp János

Rakóczi-Mackenzie Julianna Margaret

1.b

Hajagos-Tóth Janka

Herédi-Szabó Csaba

Péntek Lia

Sisák Nóra

Vadkerti-Tóth Jázmin

Marton Tamás

Urbán Benett

2.o.

Borbély Eszter

Csontos Csenge

Kardos Nikolasz

Nagy Eliza

Gulyás Lelila

Balassi Bulcsú

Dékány Lénárd

Tóth Hanna

Borbély Fruzsina

3.a

Seres Rozita

Szabó Réka

Takács Hanna

3.b

Forczek Zoé

Pakó Csenge

Szilágyi Lili

Tamási Emma

Futó-Kovács Leona

4.o.

Czifrik Réka

Hunyadi Maja

Kapus Nikoletta

Merényi Zsombor

Nagy Nikolett

Német Hanna

Toldi Níla

Tóth Nelli

Rabi Petra

Szabó Alíz

5.o.

Kanász Gergely

Lázár Izabella

Nagy Zsófia

Réczi Csanád

Szabó Máté

Széll Melinda

Tisóczki János

Tóth Boglárka

Bozóki Ábel János

6.o.

Kiss Anna

Kiss Viktória

Kiss Boglárka

Lőrincz József Marcell

7.a

Gróf Kata

-

7.b

Toldi Rebeka

Dobi Krisztina

8.o.

Hunyadi Dorina

-

A 2019/2020. félév legjobb tanulmányi eredményt elérő tanulóink.
Gratulálunk, és további sikeres munkát kívánunk nekik!

Osztály

Kitűnők

Jelesek

1.a osztály Varga Martin
Csönge Jázmin
Rakóczi-Mackenzie Julianna Margaret
Fekete Boglárka
Kovács Veronika
1.b osztály Péntek Lia
Sisák Nóra Linett
Herédi-Szabó Csaba
Vadkerti Tóth Jázmin
Hajagos-Tóth Janka
Urbán Benett
2. osztály

Balassi Bulcsú
Gulyás Leila
Nagy Eliza

Csontos Csenge
Tóth Hanna
3.a osztály Seres Rozita
Szabó Réka
Takács Hanna
Kiss Loretta
Tóth Hajnalka
3.b osztály Pakó Csenge
Tamási Emma
Forczek Zoé
Szilágyi Lili
4. osztály Nagy Nikolett
Német Hanna
Toldi Níla
Czifrik Réka
Hunyadi Maja
Kapus Nikoletta
Rabi Petra
Tóth Nelli
5. osztály Szabó Máté
Széll Melinda
Tisóczki János
Tóth Boglárka
Réczi Csanád
Lázár Izabella
Nagy Zsófia
6. osztály   Kis Anna
Kis Viktória
Lőrincz Marcell
7.a osztály   Gróf Kata
7.b osztály Toldi Rebeka Dobi Krisztina
8. osztály Hunyadi Dorina

Bőrös Hanna
Csúri Ákos

 

8 évig kitűnő tanulmányi eredményt ért el:

Magyar Csenge Erzsébet

Lajkó Levente

4 évig kitűnő tanulmányi eredményt ért el:

    Nagy Zsófia

    Réczi Csanád

    Szabó Máté

    Széll Melinda

    Tisóczki János

    Az Év diákja a Diákönkormányzat döntése alapján:
    Az alsó évfolyamon:
    Szabó Máté 4. osztályos tanuló
    A felső évfolyamon:
    Magyar Csenge 8. osztályos tanuló
     

    Szent László király, iskolánk névadója erényeinek betartásáért legméltóbbnak 4. évfolyamon Tóth Boglárkát, 8. évfolyamon Lajkó Leventét tartjuk számon.

    A 2018/2019. tanév végén legjobb tanulmányi eredményt elérő tanulóink.
    Gratulálunk, és további sikeres munkát kívánunk nekik!

    Osztály

    Kitűnők

    Jelesek

    1. osztály Borbély Eszter
    Borbély Fruzsina
    Csontos Csenge
    Kardos Benő Nikolasz
    Nagy Eliza
    Dékány Lénárd
    Gulyás Leila
    Marton László
    Tóth Hanna
    2. osztály Seres Rozita
    Szabó Réka
    Takács Hanna
    Tamási Emma

    Csáki Felicián Botond
    Forczek Zoé
    Kutó-Kovács Leona
    Pakó Csenge
    Tóth Hajnalka
    Kiss Loretta

    3. osztály

    Czifrik Réka
    Hunyadi Maja
    Kapus Nikoletta
    Nagy Nikolett
    Német Hanna
    Toldi Níla
    Tóth Nelli

    Lippai Tamás
    Szabó Alíz
    Rabi Petra

    4. osztály Nagy Zsófia
    Réczi Csanád
    Szabó Máté
    Széll Melinda
    Tóth Boglárka
    Tisóczki János
    Fricska Viktor
    Happ Lili Borbála
    Lázár Izabella
    5. osztály Kiss Anna
    Kiss Boglárka
    Kiss Viktória
    Lőrincz József Marcell
    6. a osztály   Garas Renáta
    Gróf Kata
    6. b osztály Binon Ghislain
    Dobi Krisztina
    Toldi Rebeka
    H.Tóth Blanka
    7. osztály   Hunyadi Dorina
    8. osztály Magyar Csenge
    Lajkó Levente
    Dódó György

     

    A 2018/2019. tanév első félévében legjobb tanulmányi eredményt elérő tanulóink.
    Gratulálunk, és további sikeres munkát kívánunk nekik!

    Osztály

    Kitűnők

    Jelesek

    1. osztály Borbély Eszter
    Borbély Fruzsina
    Csontos Csenge
    Nagy Eliza
    Tóth Hanna
    Balassi Bulcsú
    Gulyás Leila
    Kardos Benő Nikolasz
    Marton László
    2. osztály Csáki Felicián Botond
    Pakó Csenge
    Seres Rozita
    Szabó Réka
    Takács Hanna
    Tamási Emma
    Forczek Zoé
    Futó-Kovács Leona
    Tóth Hajnalka
    3. osztály Czifrik Réka
    Kapus Nikoletta
    Nagy Nikolett
    Német Hanna
    Toldi Níla
    Tóth Nelli
    Szabó Alíz
    Rabi Petra
    4. osztály Nagy Zsófia
    Réczi Csanád
    Szabó Máté
    Széll Melinda
    Tisóczki János
    Bellér Kristóf
    Deli Hedvig
    Happ Lili Borbála
    Hatvanyi Barbara
    Kanász Gergely
    Lázár Izabella
    Tóth Boglárka
    5. osztály Kiss Anna
    Kiss Boglárka
    Lőrincz József Marcell
    Kiss Viktória
    6. a osztály Gróf Kata Garas Renáta
    6. b osztály Binon Ghislain
    Dobi Krisztina
    Toldi Rebeka
     
    7. osztály   Hunyadi Dorina
    8. osztály Magyar Csenge
    Lajkó Levente
    Bödők Sára
    Dódó György
    Kárász Tibor

    A 2017/2018. tanév végén legjobb tanulmányi eredményt elérő tanulóink.
    Gratulálunk, és további sikeres munkát kívánunk nekik!

    Osztály

    Kitűnők

    Jelesek

    1. osztály

    Bogdán Abigél

    Csáki Felícián Botond

    Forczek Zoé

    Kiss Loretta

    Pakó Csenge

    Seres Rozita

    Szabó Réka

    Takács Hanna

    Tamási Emma

      -

    2. osztály

    Czifrik Réka

    Nagy Nikolett

    Német Hanna

    Rabi Petra

    Toldi Níla

    Tóth Nelli

    Hunyadi Maja

    Kapus Nikoletta

    Szabó Alíz

    3. osztály

    Bellér Kristóf

    Nagy Zsófia

    Réczi Csanád

    Szabó Máté

    Széll Melinda

    Tisóczki János

    Tóth Boglárka

    Happ Lili Borbála
    Lázár Izabella
    4. osztály

    Csúri Martin

    Dékány Lili Zora

    Kiss Anna

    Kiss Boglárka

    Kiss Viktória

    Lőrincz József Marcell

    Marton Réka

    5.a osztály

    Garas Renáta

    Gróf Kata

     Patyi Péter László
    5.b osztály

    Dobi Krisztina

    Toldi Rebeka

    Binon Ghislain

    Hajagos Tóth Blanka

    6. osztály

    Hunyadi Dorina

    Magyar Barbara

    Tamási Tamara

    Bőrös Hanna

    Német Emese

    7. osztály Lajkó Levente
    Magyar Csenge Erzsébet

    Dódó György

    8. osztály

    Berczeli Dorka

    Borbély Fanni

    Kovács Emma

    Hajagos Tóth Martin

    Endre Csongor

    Botra Beneditta Csilla

    Varga Julianna

     

    Iskolánk erényeinek idei képviselői:

    • Kis Boglárka
    • Rajky Roland

    Az év diákjai:

    • Kiss Anna
    • Kovács Emma

     

    A 2017/2018. tanév első félévében legjobb tanulmányi eredményt elérő tanulóink.
    Gratulálunk, és további sikeres munkát kívánunk nekik!

    Osztály

    Kitűnők

    Jelesek

    1. osztály

    Bogdán Abigél
    Borbély Anna
    Forczek Zoé
    Pakó Csenge
    Seres Rozita 
    Szabó Réka
    Takács Hanna 
    Tamási Emma

    Csáki Botond 

    Kiss Loretta

    2. osztály Czifrik Réka
    Kapus Nikoletta
    Nagy Nikolett
    Német Hanna
    Toldi Níla
    Tóth Nelli
    Hunyadi Maja 
    Rabi Petra
    Szabó Alíz
    3. osztály Bellér Kristóf
    Réczi Csanád
    Nagy Zsófia
    Szabó Máté
    Széll Melinda
    Tisóczki János
    Tóth Boglárka
    Happ Lili Borbála 
    Lázár Izabella
    4. osztály

    Kiss Anna

    Kiss Boglárka

    Csúri Martin
    Dékány Lili
    Kiss Viktória
    Lőrincz Marcell
    Marton Réka

    5.a osztály Endre Áron
    Garas Renáta
    Gróf Kata
    Patyi Péter
    5.b osztály Dobi Krisztina 
    Toldi Rebeka,

    H. Tóth Blanka

    6. osztály Hunyadi Dorina 
    Magyar Barbara 
    Tamási Tamara

    Németh Emese

    7. osztály Magyar Csenge 
    Lajkó Levente

    Bödők Sára
    Dódó György
    Kárász Tibor

    8. osztály Berczeli Dorka,
    Borbély Fanni 
    H. Tóth Martin
    Kovács Emma
    Varga Julianna
    Botra Beneditta
    Endre Csongor
    Vastag Eliza

     

    A 2016/2017. tanév végén legjobb tanulmányi eredményt elérő tanulóink.
    Gratulálunk, és további sikeres munkát kívánunk nekik!

    Osztály

    Kitűnők

    Jelesek

    1. osztály Tóth Nelli
    Toldi Níla
    Czifrik Réka
    Rabi Petra
    Német Hanna
    Nagy Nikolett
    Kapus Nikoletta
    Szabó Alíz
    Fekete Sára
    Hunyadi Maja
    2. osztály Nagy Zsófia
    Réczi Csanád
    Szabó Máté
    Széll Melinda
    Tisóczki János
    Tóth Boglárka
    Bellér Kristóf
    Happ Lili Borbála
    3. osztály Kiss Boglárka
    Kiss Anna
    Kiss Viktória
    Csúri Martin
    Lőrincz Marcell
    Sándor Zsófia
    4. osztály Binon Ghislain
    Dobi Krisztina
    Garas Renáta
    Gróf Kata
    Toldi Rebeka
    Patyi Péter
    H. Tóth Blanka
    5. osztály Bőrös Hanna
    Hunyadi Dorina
    Németh Emese
    Magyar Barbara
    Tamási Tamara
    Varga Brigitta
    6. osztály Dodó György
    Garas Lilla
    Lajkó Levente
    Magyar Csenge
    Réczi Ráchel
    Kárász Tibor
    7. osztály Berczeli Dorka
    Borbély Fanni
    Kovács Emma
    H. Tóth Martin
    Endre Csongor
    Botra Beneditta
    Varga Julianna
    8. osztály Horváth Miklós
    Forczek Bálint
    Hunyadi Máté
    Sütő Laura
    Tarjányi Dorina
    Slezák Ádám

    Muhel Nimród
    Balogh László
    Kovács Zsófia
    Nagy Dominika

     

    A 2016/2017. tanév első félévében legjobb tanulmányi eredményt elérő tanulóink.
    Gratulálunk, és további sikeres munkát kívánunk nekik! 

    Osztály

    Kitűnők

    Jelesek

    1. osztály

    Nagy Nikolett

    Német Hanna

    Szabó Alex

    Toldi Níla

    Tóth Nelli

    Czifrik Réka

    Marton Emma

    Rabi Petra

    Fekete Sára

    Kapus Nikoletta

    Hunyadi Maja

    Papp Erika

    Rácz Afrodité

    2. osztály

    Bellér Kristóf

    Réczi Csanád

    Széll Melinda

    Tisóczki János

    Szabó Máté

    Tóth Boglárka

    Happ Lili Borbála

    Nagy Zsófia

    3. osztály

    Kiss Anna

    Kiss Boglárka

    Sándor Zsófia

    Kis Viktória

    Zsibrita Dorina

    4. osztály

    Binon Gislain

    Dobi Krisztina

    Garas Renáta

    Toldi Rebeka

    Gróf Kata

    H. Tóth Blanka

    Patyi Péter

    5. osztály

    Bőrös Hanna

    Csúri Ákos

    Hunyadi Dorina

    Magyar Barbara

    Német Emese

    Tamási Tamara

    Varga Brigitta

    6. osztály

    Magyar Csenge

    Dodó György

    Garas Lilla

    Lajkó Levente

    Kárász Tibor

    7. osztály

    H. Tóth Martin

    Kovács Emma

    Berczeli Dorka

    Borbély Fanni

    Endre Csongor

    Varga Júlia

    8/a osztály

    Horváth Miklós

    Balogh László

    Muhel Nimród

    8/b osztály

    Forczek Bálint

    Hunyadi Máté

    Sütő Laura

    Tarjányi Dorina

    Slezák Ádám

    Nagy Dominika