Get Adobe Flash player

BÜSZKESÉGEINK 

A 2017/2018. tanév végén legjobb tanulmányi eredményt elérő tanulóink.
Gratulálunk, és további sikeres munkát kívánunk nekik!

Osztály

Kitűnők

Jelesek

1. osztály

Bogdán Abigél

Csáki Felícián Botond

Forczek Zoé

Kiss Loretta

Pakó Csenge

Seres Rozita

Szabó Réka

Takács Hanna

Tamási Emma

  -

2. osztály Czifrik Réka

Nagy Nikolett

Német Hanna

Rabi Petra

Toldi Níla

Tóth Nelli

Hunyadi Maja

Kapus Nikoletta

Szabó Alíz

3. osztály Bellér Kristóf

Nagy Zsófia

Réczi Csanád

Szabó Máté

Széll Melinda

Tisóczki János

Tóth Boglárka
Happ Lili Borbála
Lázár Izabella
4. osztály

Csúri Martin

Dékány Lili Zora

Kiss Anna

Kiss Boglárka

Kiss Viktória

Lőrincz József Marcell

Marton Réka

5.a osztály Garas Renáta

Gróf Kata

 Patyi Péter László
5.b osztály Dobi Krisztina

Toldi Rebeka

Binon Ghislain

Hajagos Tóth Blanka

6. osztály Hunyadi Dorina

Magyar Barbara

Tamási Tamara

Bőrös Hanna
Német Emese
7. osztály Lajkó Levente
Magyar Csenge Erzsébet

Dódó György

8. osztály Berczeli Dorka

Borbély Fanni

Kovács Emma

Hajagos Tóth Martin

Endre Csongor

Botra Beneditta Csilla

Varga Julianna

 

A 2017/2018. tanév első félévében legjobb tanulmányi eredményt elérő tanulóink.
Gratulálunk, és további sikeres munkát kívánunk nekik!

Osztály

Kitűnők

Jelesek

1. osztály

Bogdán Abigél
Borbély Anna
Forczek Zoé
Pakó Csenge
Seres Rozita 
Szabó Réka
Takács Hanna 
Tamási Emma

Csáki Botond 

Kiss Loretta

2. osztály Czifrik Réka
Kapus Nikoletta
Nagy Nikolett
Német Hanna
Toldi Níla
Tóth Nelli
Hunyadi Maja 
Rabi Petra
Szabó Alíz
3. osztály Bellér Kristóf
Réczi Csanád
Nagy Zsófia
Szabó Máté
Széll Melinda
Tisóczki János
Tóth Boglárka
Happ Lili Borbála 
Lázár Izabella
4. osztály

Kiss Anna

Kiss Boglárka

Csúri Martin
Dékány Lili
Kiss Viktória
Lőrincz Marcell
Marton Réka

5.a osztály Endre Áron
Garas Renáta
Gróf Kata
Patyi Péter
5.b osztály Dobi Krisztina 
Toldi Rebeka,

H. Tóth Blanka

6. osztály Hunyadi Dorina 
Magyar Barbara 
Tamási Tamara

Németh Emese

7. osztály Magyar Csenge 
Lajkó Levente

Bödők Sára
Dódó György
Kárász Tibor

8. osztály  Berczeli Dorka,
Borbély Fanni 
H. Tóth Martin
Kovács Emma
Varga Julianna
 

Botra Beneditta
Endre Csongor
Vastag Eliza

 

 

A 2016/2017. tanév végén legjobb tanulmányi eredményt elérő tanulóink.
Gratulálunk, és további sikeres munkát kívánunk nekik!

Osztály Kitűnők Jelesek
1. osztály Tóth Nelli
Toldi Níla
Czifrik Réka
Rabi Petra
Német Hanna
Nagy Nikolett
Kapus Nikoletta
Szabó Alíz
Fekete Sára
Hunyadi Maja
2. osztály Nagy Zsófia
Réczi Csanád
Szabó Máté
Széll Melinda
Tisóczki János
Tóth Boglárka
Bellér Kristóf
Happ Lili Borbála
3. osztály Kiss Boglárka
Kiss Anna
Kiss Viktória
Csúri Martin
Lőrincz Marcell
Sándor Zsófia
4. osztály Binon Ghislain
Dobi Krisztina
Garas Renáta
Gróf Kata
Toldi Rebeka
Patyi Péter
H. Tóth Blanka
5. osztály Bőrös Hanna
Hunyadi Dorina
Németh Emese
Magyar Barbara
Tamási Tamara
Varga Brigitta
6. osztály Dodó György
Garas Lilla
Lajkó Levente
Magyar Csenge
Réczi Ráchel
Kárász Tibor
7. osztály Berczeli Dorka
Borbély Fanni
Kovács Emma
H. Tóth Martin
Endre Csongor
Botra Beneditta
Varga Julianna
8. osztály Horváth Miklós
Forczek Bálint
Hunyadi Máté
Sütő Laura
Tarjányi Dorina
Slezák Ádám

Muhel Nimród
Balogh László
Kovács Zsófia
Nagy Dominika

 

 

 

A 2016/2017. tanév első félévében legjobb tanulmányi eredményt elérő tanulóink.

Gratulálunk, és további sikeres munkát kívánunk nekik! 

Osztály Kitűnők Jelesek

1. osztály

Nagy Nikolett

Német Hanna

Szabó Alex

Toldi Níla

Tóth Nelli

Czifrik Réka

Marton Emma

Rabi Petra

Fekete Sára

Kapus Nikoletta

Hunyadi Maja

Papp Erika

Rácz Afrodité

2. osztály

Bellér Kristóf

Réczi Csanád

Széll Melinda

Tisóczki János

Szabó Máté

Tóth Boglárka

Happ Lili Borbála

Nagy Zsófia

3. osztály

Kiss Anna

Kiss Boglárka

Sándor Zsófia

Kis Viktória

Zsibrita Dorina

4. osztály

Binon Gislain

Dobi Krisztina

Garas Renáta

Toldi Rebeka

Gróf Kata

H. Tóth Blanka

Patyi Péter

5. osztály

Bőrös Hanna

Csúri Ákos

Hunyadi Dorina

Magyar Barbara

Német Emese

Tamási Tamara

Varga Brigitta

6. osztály

Magyar Csenge

Dodó György

Garas Lilla

Lajkó Levente

Kárász Tibor

7. osztály

H. Tóth Martin

Kovács Emma

Berczeli Dorka

Borbély Fanni

Endre Csongor

Varga Júlia

8/a osztály

Horváth Miklós

Balogh László

Muhel Nimród

8/b osztály

Forczek Bálint

Hunyadi Máté

Sütő Laura

Tarjányi Dorina

Slezák Ádám

Nagy Dominika

 

 

 

A 2015/2016-os félévben legjobb tanulmányi eredményt elérő tanulóink listája.

Gratulálunk, és további sikeres munkát kívánunk nekik!

                                         Kitűnő                                     Jeles


I. osztály:              Nagy Zsófia                                        Bellér Kristóf

                                      Réczi Csanád                                      Happ Lili Borbála

                                      Tisóczki János                                    Szabó Máté

                                                                                                     Tóth Boglárka

                                                                                                     Fricska Viktor

                                                                                                     Széll Melinda

                                                                                                     Lázár Izabella

 

II. osztály:                 Csúri Martin                                     Kiss Viktória

                                        Kiss Anna                                          Lőrincz Marcell

                                        Kiss Boglárka                                    Marton Szabolcs

                                        Sándor Zsófi                                      Muhel Bálint

                                                                                                      Zsibrita Dorina

 

III. osztály:          Binon Ghislain                                   Endre Áron

                                       Dobi Krisztina

                                       Garas Renáta

                                       Gróf Kata

                                       Toldi Rebeka

                                       Hajagos-Tóth Blanka

                                       Patyi Péter

 

IV. osztály:           Bőrös Hanna                                      Hunyadi Dorina

                                       Csúri Ákos                                          Kiss Rebeka

                                       Magyar Barbara                              Rácz Xavér

                                       Német Emese                                    Varga Brigitta

                                       Tamási Tamara

 

V. osztály:             Garas Lilla                                         Bődök Sára

                                      Kárász Tibor                                      Dódó György

                                      Lajkó Levente                                    Dobozi Dominika

                                      Magyar Csenge                                 Fülöp Erik

                                      Szűcs Róbert                                      Réczi Ráchel

 

VI. osztály:          Berczeli Dorka                                   Botra Beneditta

                                      Borbély Fanni                                   Endre Csongor

                                      Hajagos-Tóth Martin

                                      Kovács Emma

                                      Vastag Eliza

 

VII. a. osztály:  Horváth Miklós                                 Balogh László

                                                                                                     Muhel Nimród

 

VII. b. osztály: Forzek Bálint

                                     Hunyadi Máté

                                     Slezák Ádám

                                     Sütő Laura

                                     Tarjányi Dorina

 

VIII. osztály:    Fülöp Odett                                          Czirkó Vivien

                                    Kiss Gergely

                                    Kanász Eszter

                                    Kérészi Virág

                                    Német Zoltán

                                    Rácz Csaba

           

 A 2014/2015-ös tanév végén legjobb tanulmányi eredményt elérő tanulóink listája.

Gratulálunk, és további sikeres munkát kívánunk nekik!

 KITŰNŐ TANULÓK:

 Alsó tagozatban: 23 fő, felső tagozatban: 18 Fő

 I. osztály:        Csúri Martin                            II. osztály:        Binon Gislain

                              Dékány Lili                                                             Garas Renáta

                              Kis Anna                                                                 Gróf Kata

                              Kis Boglárka                                                           Toldi Rebeka

                              Kis Viktória                  III. osztály:                  Bőrös Hanna

                              Marton Réka                                                          Csúri Ákos

                              Sándor Zsófi                                                           Magyar Barbara

                                                                                                                Német Emese

                                                                                                                Varga Brigitta

 IV. osztály:     Dódó György                          V. osztály:          Berczeli Dorka

                              Garas Lilla                                                               Borbély Fanni

                              Kárász Tibor                                                           H. Tóth Martin

                              Lajkó Levente                                                         Kovács Emma

                              Magyar Csenge                                                           

                              Réczi Ráchel                             VI. a oszt.:      Horváth Miklós

                              Szűcs Róbert

 VI. b oszt.:       Forczek Bálint                          VII. osztály:    Kanász Eszter

                              Hunyadi Máté                                                        Kiss Gergely

                              Slezák Ádám                                                           Német Zoltán

                              Sütő Laura

                              Tarjányi Dorina

 VIII. oszt.:      Benedek Nikolett

                             Bognár Panna

                             Kore Helga

                             Lőrincz Nikolett 

                             Süveges Regina


 JELES TANULÓK:

alsó tagozatban 14 fő, felső tagozatban, 12 fő

 I.  osztály:      Deli Jázmin                                     II. osztály:      Dobi Krisztina

                             Lőrincz Marcell                                                          Endre Áron

                             Marton Szabolcs                                                        H. Tóth Blanka

                             Muhel Bálint                                                              Patyi Péter

                             Terjék Zoltán

                             Zsibrita Dorina                          

 III. osztály:   Tamási Tamara                              IV. osztály:    Bödők Sára

                                                                                                                  Fülöp Erik

                                                                                                                  Krupa- Tóth Vivien

 V. osztály:     Hornyák Erika                                 VI. a oszt.:    Bogár Kata

                            Sebestyén István                                                        Diel Viktória

                            Varga Julianna                                                           Kovács Zsófia

                            Vastag Eliza

                            

 VII. oszt.:      Fülöp Odett                                      VIII. oszt.:     Tisóczki Zsolt

                            Kérészi Virág                                                                 

                            Magyar Regina

                            Rácz Csaba


 

A Szent László erények képviselői:

Patyi Péter                2. osztály
Kovács Emma          5. osztály
Horváth Miklós    6.a osztály


 

Az év diákja:

 

Alsó tagozat:    Garas Lilla 4. osztály
Felső tagozat:    Kóré Helga 8. osztály


 

4 évig kitűnők:

Szűcs Róbert
Garas Lilla
Lajkó Levente
Magyar Csenge
Réczi Ráchel
8 évig kitűnők
Kóré Helga



A 2014/2015-ös félévben legjobb tanulmányi eredményt elérő tanulóink listája.

Gratulálunk, és további sikeres munkát kívánunk nekik!

 KITŰNŐ TANULÓK:

 Alsó tagozatban: 19 fő, felső tagozatban: 16 Fő

 I. osztály:        Csúri Martin                            II. osztály:        Binon Gislain

                              Dékány Lili                                                             Toldi Rebeka

                              Deli Jázmin                                                            Gróf Kata

                              Kis Anna

                              Kis Boglárka                           III. osztály:        Csúri Ákos

                              Kis Viktória                                                             Magyar Barbara

                              Marton Réka                                                           Német Emese

                              Sándor Zsófi

 IV. osztály:     Dódó György                          V. osztály:          Berczeli Dorka

                              Garas Lilla                                                               Borbély Fanni

                              Lajkó Levente                                                         Hornyák Erika

                              Magyar Csenge                                                      Endre Csongor

                              Szűcs Róbert                                                            Kovács Emma

 VI. b oszt.:       Forczek Bálint                          VII. osztály:    Kanász Eszter

                              Hunyadi Máté                                                        Német Zoltán

                              Sütő Laura

                              Tarjányi Dorina

 VIII. oszt.:      Bognár Panna

                             Benedek Nikolett

                             Kore Helga

                             Lőrincz Nikolett 


 JELES TANULÓK:

alsó tagozatban 15 fő, felső tagozatban, 14 fő

 I.  osztály:      Marton Szabolcs                        II. osztály:       Dobi Krisztina

                             Muhel Bálint                                                            Endre Áron

                             Varga István                                                            Garas Renáta

                             Zsibrita Dorina                                                        Patyi Péter

 III. osztály:    Bőrös Hanna                              IV. osztály:      Bödők Sára

                             Tamási Tamara                                                       Fülöp Erik

                             Rácz Xavér                                                                Kárász Tibor

                                                                                                                   Réczi Ráchel

 V. osztály:     Hajagos-Tóth Martin               VI. a oszt.:         Horváth Miklós

                             Sebestyén István                                                      Muhel Nimród

                             Varga Julianna                                                        Diel Viktória

 VII. oszt.:        Czirkó Vivien                           VIII. oszt.:            Novikov József

                             Fülöp Odett                                                                 Süveges Regina

                             Kérészi Virág

                             Kis Gergő

                             Magyar Regina

                             Rácz Csaba

Kereső

E-Napló belépés

Programok / Pályázatok