Get Adobe Flash player

Név
Végzettség
Beosztás
Bozóki Edit tanítónő,
fejlesztő pedagógus
3. osztály társpedagógus, fejlesztő pedagógus,
minőségfejlesztési munkaközösség-vezető
Csíkos Etelka tanítónő 4. osztály társpedagógus, alsós munkaközösség-vezető
Dobosné Radványi Ilona  matematika, ének-zene, technika tanár  
Feketéné Horváth Zsuzsanna  földrajz, testnevelés tanár  8.o. osztályfőnök
Gál Katalin magyar, orosz tanár,
tanácsadó szakpszichológus
Intézményvezető-helyettes, belső ellenőrzési csoport vezető
Horváth Árpád biológia, testnevelés, egészségtan tanár 6.a osztályfőnök 
Kanászné Horváth Anikó biológia - kémia - angol tanár  6.b osztály osztályfőnök, minőségfejlesztési munkaközösség tagja
Lantosné Török Tünde matematika, kémia tanár,fejlesztő pedagógus 5. osztály osztályfőnök, belső ellenőrzés csoport tagja, felsős munkaközösség-vezető
Magyar Jenő tanító 6-7.osztály napközis nevelő, könyvtáros
Németné Szegesdi Magdolna tanítónő 2. osztály társpedagógus
Pintér Julianna tanítónő  Intézményvezető
Rókus Róbert magyar, történelem tanár  7. osztály osztályfőnök, minőségfejlesztési munkaközösség tagja
Kelemen Zita tanítónő 4. osztály osztályfőnök
Kovács Mária Gyöngyi tanítónő

1. osztály osztályfőnök, német tanár, etika tanár, Diákönkormányzat segítő pedagógus

Tarnaszentmiklósi Lilla tanítónő 2. osztály osztályfőnök
Fejszésné Zombori Éva Tanítónő, óvodapedagógus
3. osztály osztályfőnök
Vörösné Bondor Rózsa tanítónő 1. osztály társpedagógus
Bozsó Éva tanító Napközis nevelő
Zsibritáné Karsai Ildikó rajz tanár rajz tanár, Utazó pedagógus
Csíkos János informatikatanár informatikatanár, Utazó óraadó
Seres Lajos Okleveles informatika tanár Fizika tanár, Utazó óraadó
Kálmán Józsefné Német szakos nyelvtanár Német nyelvtanár, Utazó óraadó
Szondi Ildikó Gyógypedagógus Gyógypedagógus, Utazó óraadó
Marschalek Eszter Logopédus Logopédus, Utazó óraadó
Juhász Katalin Gyógypedagógus Gyógypedagógus, Utazó óraadó
Martonné Sági Mária Hitoktató Hitoktató, Utazó óraadó
Tarjányiné Herczeg Krisztina   Iskolatitkár
Bigors Gábor   Rendszergazda
Simon Nikolett   Portás, gyermek-kísérő
Pintér András   Karbantartó, fűtő
Lestár János Tibor   Karbantartó, fűtő
Csomor Józsefné   Takarítónő
Bakó Erika
  Takarítónő
Vidéki Mihályné   Takarítónő

Kereső

E-Napló belépés

Programok / Pályázatok