MEGHÍVÓ

Jászszentlászló Község Önkormányzata nevében tisztelettel meghívom Önt az EFOP-3.9.2-16-2017-00010 számú projekt keretében megvalósuló

FOGLALKOZÁSOK AZ EGÉSZSÉGTUDATOS MAGATARTÁS FEJLESZTÉSÉRE ÁLTALÁNOS ISKOLÁSOK RÉSZÉRE

Időpont: 2018. szeptember 3 – 2019. június 15.,

kéthetente 1 alkalommal, 2 csoportban, keddenként 15.00-17.00

Helyszín: Jászszentlászlói Szent László Általános Iskola technika tanterme

Program leírása: Szépség és egészség

A tisztaság fél egészség, Ép testben ép élek, Kelletlen kincs, ha egészség nincs… ilyen és ehhez hasonló közmondások is megfogalmazzák egészségünk fontosságát. A modern test- és szépségállomás napjainkban is fontos elem mindennapi életünknek. Mindezt játékos formában, gyakorlati feladatokon keresztül is elsajátíthatjátok, ha részt vesztek a foglalkozásokon. Várunk Titeket 2 csoportban, 1-4. évfolyamosokat és 5-7. osztályosokat!

FOGLALKOZÁSOK A PÉNZÜGYI TUDATOSSÁG FEJLESZTÉSÉRE ÁLTALÁNOS ISKOLÁSOK RÉSZÉRE

Időpont: 2018. szeptember 3 – 2019. június 15.,

kéthetente 1 alkalommal, 2 csoportban, keddenként 15.00-17.00

Helyszín: Jászszentlászlói Szent László Általános Iskola informatika /rajz tanterme

Program leírása: Gazdálkodj okosan!

Ismeritek-e szüleitek kedves társasjátékát, a Gazdálkodj okosan!-t? Ha nem, akkor most lehetőségetek nyílik arra, hogy egy kicsit közelebb kerüljetek a felnőttek világához. Megtanulhatjátok, hogy mit jelent a kölcsön, a kamat, a THM, a felelős háztartási költségvetés, hogyan lehet előre tervezni a kiadásokat. Mindezt játékos formában, számítógépes programok segítségével tehetitek, ha részt vesztek a foglalkozásokon. Várunk Titeket 2 csoportban, 3-4. évfolyamosokat és 5-6. osztályosokat!

NÉPTÁNC FOGLALKOZÁSOK ÁLTALÁNOS ISKOLÁSOK RÉSZÉRE

(program megnevezése)

Időpont: 2018. szeptember 3 – 2019. június 15., heti 1 alkalom, 1 csoportban, 15.00-17.00

Helyszín: Jászszentlászlói Szent László Általános Iskola tornacsarnoka

Program leírása: Ropjuk együtt!

A zene, a tánc mindennapi életünk részét képezi, és képezte régen is. Nagyszerű lehetőség nyílik a népi kultúra, a népzene megismerésére a most induló néptánc tanfolyamon. Itt mindenki elsajátíthatja a kezdő lépéseket, bátorságot meríthet a páros táncokhoz, vidám hangulatban tanulhat egy kis illemtant, s közben még jól is érezheti magát. Várunk mindenkit szerdánként, aki kedvet érez egy kis táncoláshoz, ropjuk együtt!

KERÉKPÁRTÚRA ÁLTALÁNOS ISKOLÁSOK RÉSZÉRE

Időpont: 2018. szeptember 28. 15.00-17.00

Helyszín: Jászszentlászló település és környéke

Program leírása: Mennyit bírsz? Tekerjünk együtt! 2.

A nyári szünidő, a pihenés után ismét formába kell hozni magunkat. A szeptemberi napsütésben megfigyelhetjük az őszi természetet a falu kül-és belterületén, a Jászszentlászló – Kiskunmajsa kerékpárúton.   A túra folyamán kipróbálhatják magukat, felmérhetik kitartásukat és erőnlétüket. Egy kellemes, vidám hangulatú kerékpáros programra hívunk minden pedagógust és tanulót a fent megadott időpontban tanítás után!